Witajcie! Przed nami sezon wakacyjny i lato w pełni! Niebawem rozpoczynają się upragnione przez większość dzieciaków WAKACJE!  Czy jesteście przygotowani? Czy wszystkie grabki, wiaderka i łopatki są całe? Czy macie czym zająć swoje maluchy w każdych warunkach pogodowych? W naszej ofercie znajdziecie wiele zabawek tylko sprawdzonych przez nas marek, którymi można bawić się w lesie, na plaży, na placu zabaw czy w przydomowej piaskownicy! Gwarantujemy świetną jakość na lata. Zobaczcie sami, co Hania Testuje w kolejnym odcinku.

Szczególnie polecamy Waszej uwadze zabawki do piasku i wody kanadyjskiej marki B.Toys, której bliska jest idea “no waste” i odpowiedzialne podejście do produkcji swoich wyrobów. Są całkowicie bezpieczne dla dzieci i wolne od szkodliwych dla organizmu substancji chemicznych tj. ftalany czy BPA (Bisfenolu A). Pamiętajcie – to bardzo ważne!

Zwróćcie też uwagę na fenomenalne maski i okularki do pływania marki Bling2o. Z taką maską Wasze dziecko nie tylko świetnie zaprezentuje się na plaży czy basenie, ale co ważniejsze będzie bezpiecznie chronić oczy przed wodą z chlorem czy solą morską. 

Na wakacje zawsze obroni się dobra książka od Wydawnictwa Dwie Siostry czy porywający w inspirujący świat podwodny czy podziemny szkicownik z mnóstwem stron ciekawej i kreatywnej zabawy. Wspaniałe i wartościowe dla dzieci w różnym wieku. 

 

W naszej ofercie znajdziecie o wiele więcej ciekawych propozycji na lato! Wszystkie przez nas przetestowane:)

 

Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy na szaramysz.com

Gosia i Hania

 

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping