Przed nami zupełnie inny niż dotychczas sezon urlopowo-podróżniczy. Podróże w nowej rzeczywistości może nie będą tak dalekie i egzotyczne jak dotychczas, ale z pewnością dla Waszych dzieci, będą równie fascynujące i odkrywcze, dokądkolwiek one będą. Jak zawsze, warto się do takich podróży dobrze przygotować, aby nie dać się niepotrzebnym frustracjom i nudzie!. W tym roku z pewnością królować będą podróże kamperem (polecamy Wam nasz zeszłoroczny wpis o zabawkach na podróż kamperem), ze względu na bezpieczeństwo, które bardzo Wam polecamy!, a także podróże krajowe samochodem.Układanka magnetyczna Janod

Jakikolwiek środek transportu wybierzecie na swoją podróż, polecamy Waszej uwadze niezastąpione układanki magnetyczne od Janod, które zamknięte są w piękne, trwałe, kartonowe pudełko z magnetyczną tablicą. Każde opakowanie układanek magnetycznych kryje wewnątrz kolorowe elementy magnetyczne, z których dzieci mogą tworzyć wg. załączonych kart lub wg. własnej inicjatywy. Kochamy puzzle magnetyczne za to, że dzieci wspaniale przy nich rozkwitają, uczą się nowych słów, rozwijają swoją wyobraźnię, opowiadają piękne historie i tworzą bez końca z wypiekami na twarzy. Taka układanka potrafi pochłonąć każde dziecko na długi długie godziny! Fantastyczna zabawka dla dziecka!

Magnetibook od Janod doskonale sprawdza się w podróży. Zapakowany jest w twarde kartonowe opakowanie, w którym bezpiecznie możemy przechowywać i przewozić nasze puzzle magnetyczne. Mają kompaktowy rozmiar, można więc włożyć je z powodzeniem do dziecięcego plecaka czy walizki. Doskonale sprawdzą się w samochodzie podczas jazdy, oraz na plaży czy w ogrodzie. Można je niemalże zawsze mieć pod ręką w plażowej torbie mamy!

Puzzle magnetyczne Janod zaprojektowane są z myślą o dziewczynkach i chłopcach. Wśród dostępnych wersji znajdziecie na pewno coś dla Waszego dziecka. Dedykowane są dla dzieci od 3 roku życia do 8 lat, ale młodsze dzieci pod opieką rodzica doskonale poradzą sobie z ich przeznaczeniem i będą się świetnie bawić. Puzzle różnią się Układanka magnetyczna Janodod siebie wielkością oraz ilością elementów w poszczególnych opakowaniach.

Główne zalety magnetycznych układanek Magnetibook dla dzieci Janod:

  • Doskonała zabawka, która rozwija wyobraźnię i wspomaga kreatywność. W prosty sposób uczy nowych słów oraz opowiadać historie.
  • Wspomaga logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka. Zawiera różne kształty, małe i duże elementy.
  • Można dowolnie łączyć wzory lub podążać za wskazówkami na kartach. Zabawka nie ogranicza wyobraźni dziecka.
  • Będzie Wam służyć przez bardzo długi czas. Puzzle magnetyczne dedykowane są dla dzieci pomiędzy 3-8 rokiem życia.

Zobaczcie sami! Układanki magnetyczne na podróż

Udanych tegorocznych podróży z dziećmi Wam życzymy! Piszcie jak Wam się udały!

Więcej zabawek na podróż i pomysłów na udane spędzenie podróży z dziećmi znajdziecie w naszym sklepie!

Szara Mysz Kids Concept to sklep internetowy z masą fajnych zabawek dla dzieci. Wasze paczki zawsze wysyłamy od ręki
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping