Domek dla lalek czy innych małych mieszkańców to miejsce gdzie tworzą się zaczarowane historie. Poza pięknym designem z naturalnej sklejki, mają wspaniałą wartość edukacyjną. Zachęcają do tworzenia swoich własnych dziecięcych historii, zawiązują przyjaźnie, rozwijają emocje i słownictwo dzieci. W takim zaczarowanym miejscu bawią się niezwykle chętnie nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy. W domku dla lalek mogą zamieszkać nie tylko lalki…

Coraz częściej mieszkają w nich w Waszych domach… myszy! Wiadomo, o jakich mowa… Maileg to marka uroczych duńskich zabawek stworzonych, by inspirować ulubione historie naszych dzieci. Wprowadzając bajki do codziennych chwil, zabawki Maileg pomagają dzieciom odkrywać czysty i prosty cud wyobraźni. Zabawki Maileg pokazują radość i urok w każdym szczególe. To ponadczasowy świat pełen pięknych akcesoriów i ustawień, które można gromadzić, pielęgnować i dzielić z przyjaciółmi i rodziną od pokoleń.

Myszki Maileg to zabawki, które idealnie nadają się do kolekcjonowania i ciągłego powiększania mysiej rodziny.

W kolekcji znajdziecie myszki od najmłodszych niemowlaków, przez Myszkę Młodszą Siostrę, Straszą Siostrę i Młodszego i Starszego Brata, aż po Myszkę Mamę, Tatę, Babcię i Dziadka. To wspaniałe niewielkie przytulanki, dzięki którym dziecko może zbudować swój własny bajkowy i zaczarowany świat w domku dla myszek ze sklejki.

Sprawdź naszą ofertę domków dla lalek oraz duńskich Myszek Maileg!

 

 

 

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping